האיטי

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- האיטי

נכס למכירה בהאיטי

האיטי היא מדינה הקריבי כי מניות האי היספניולה עם הרפובליקה הדומיניקנית, ממזרח. גם אם המדינה עדיין לא התאושש לחלוטין מרעידת האדמה של 2010, רבים מן המונומנטים ההיסטוריים שלה, אשר חזרה לראש המאה התשע עשרה, נותרו ללא פגע.

הבירה היא פורט או פרינס. האיטי היא האומה עם ההשפעה האפריקאית הגדולה ביותר באמריקה, היא מדינה עם שחזור שטוח. כיום חיים אלפי עובדים, עובדים ומשתפים פעולה במשימות פיתוח ושיתוף פעולה.

אם אתם מחפשים לקנות נכס למכירה בהאיטי אתה צריך לדעת כי יישוב בהאיטי בהחלט לא תהיה חוויה שלווה. האיטי היא ארץ מלא ניגודים וחלומות על עתיד חדש עבור האוכלוסייה הצעירה שלה תקווה.

כאשר מדובר ברכישת נכס למכירה בהאיטי חשוב לדעת כי אין רישום נכס אמין כרגע. הונאה ומכירות הונאה נפוצים, אז זה רעיון טוב לקרוא היטב לפני ביצוע רכישה של נכס למכירה בהאיטי תמיד להתייעץ עם עורך דין.

ב 15 השנים האחרונות, האיטי חווה עיור מהיר מאוד, להכפיל את מספר התושבים העירוניים 3-6 מיליון אנשים. האיטי היא עכשיו המדינה השלישית העירונית ביותר באמריקה הלטינית והקריביים, אחרי טרינידד וטובגו ומקסיקו. בכל שנה יותר מ 133,000 האיטי לעבור לעיר.

תושבים רבים של פורט או פרינס נאבקים למצוא מקום לחיות במחיר זול ומים זורמים, בעוד שאחרים לאבד שעות של תנועה בעבודה כל יום.

אז זה לא קל למצוא נכס טוב למכירה בהאיטי.

למרות הקשיים הנובעים עיור מהיר, רמות העוני הקיצוני בהאיטי ירדו, בעוד הכיסוי של שירותים מסוימים השתפר בערים. ערים גדולות מחוברות לרשת הדרכים הראשית, ובכך משפרות את הגישה לאשראי מיקרו.

64% של האיטי חיים בעיר ומספר התושבים העירוניים יכול להגדיל מ 6 מיליון ל -11 מיליון עד 2050: עיור זה מהיר מביא איתו דרישה גוברת לתשתיות, שירותים ועבודות, אבל מעל לכל זה גם מביא הזדמנויות כלכליות כנראה מספר עולה של רכוש למכירה בהאיטי.

זה מפתיע במיוחד ברחובות פורט או פרינס, אשר מלאים באנשים, רוכלי רחוב קטנים, חנויות טלפון וברזים הברזים צבעוניים, טנדרים צבועים המשמשים תחבורה ציבורית. כדי לנצל הזדמנויות אלה, הדו"ח ממליץ על תכנון עירוני גמיש יותר לסגירת פער התשתיות והשירותים ולהתכונן לצמיחה עירונית עתידית.

גישה לשירותים בסיסיים השתפרה, במיוחד באזורים עירוניים, אבל יותר צריך להיעשות כדי לענות על הצרכים ההולכים וגדלים במהירות: בעוד תושבי פורט או פרינס או העיר השנייה, Cap-Haitien, יש גישה טובה יותר בבתי הספר, בריאות ושירותי חשמל, לשני שלישים מתושבי העיר אין מתקני תברואה נאותים ושיעור איסוף הפסולת הוא נמוך מאוד.

השקעה ברחובות ושיפור היעילות והנוחות בתחבורה הציבורית, כמו גם חיזוק התכנון המרחבי העירוני, תהיה חיונית לצמצום אובדן אנשים במעבר ולאפשר גישה למשרות ולשווקים. אבל גם זה לשפר את תיק הנכסים למכירה בהאיטי.

סדרה של אסונות טבע יקר יש נשחק את היתרונות של תהליך העיור: מעל 96% של האיטי חשופים לשניים או יותר סיכונים טבעיים. יש ריכוז גבוה של מבנים באזורי רעידת אדמה וחצי בנוי על קרקע חשופה הצפה. אחרי 2010

רעידת אדמה, האיטי פיתחה כלי מידע ותכנון לניהול סיכונים לנוכח אסונות טבע, כגון הערכות סיכונים נגד איומים מרובים, מיפוי של אזורים סיסמיים ונכסים חשופים.

  •  
    מעבר להאיטי. גרים ולחיות בהאיטי

        שקועה בים הקריבי, פעם מושבה צרפתית, האיטי היפה היתה אחת המדינות הראשונות שהכריזו על עצמאותה מאמריקה. זה ללא ספק אחת המדינות העשירות ביותר ביבשת אמריקה, אבל, כמובן, גם הזול ביותר! למה אנחנו מדברים על זה? כדי לתת לך את ההזדמנות לקחת את הצעד הזה אתה כבר מחכה לכל החיים, להשקיע בשוק הנדל"ן של פ ...

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 40330

מכירה אחר (קרקע), האיטי, Port-au-Prince, Petionville, Pernier

118,178.14ILS
מכירה
אחר (קרקע)

517 m²
נכס זה ממוקם בנוחות 30 דקות משדה התעופה, באזור בטוח ליד תחנת משטרה. קרוב לכביש הראשי ותחבורה באוטובוס ברז-ברז. הנכס מוקף בקיר ושער חדש שנבנה לאחרונה. ...
בית מדורגים במגורים קטנים של 5 בתים. גינה פרטית וחוף. משופצת לחלוטין בתחילת 2008 מרוהטת עם המטבח האמריקאי בהתאמה אישית עם האי גרניט העליון.המחיר השנתי...
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB